zima (7) zima (6) zima (5) zima (4) zima (3) zima (2) zima (1)
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
L.P.SOŁECTWODATA I GODZINA ZEBRANIAMIEJSCE
1 Aleksandria-Popielżyn Dolny

30.01.2019r. /środa/

godz. 11.00
 u sołtysa
2 Anieli - Belin

08.02.2019r. /piątek/

godz. 16.00
 u sołtysa
3 Czarnoty

 25.02.2019r./poniedziałek/

godz. 10.00

 u sołtysa
4 Gawłowo

11.02.2019r. /poniedziałek/

godz. 14.00

Gospodarstwo

Agroturystyczne

,,KOZIOŁEK"

5 Gawłówek

11.02.2019r. /poniedziałek/

godz. 11.00
 u sołtysa
6 Gościmin Wielki

20.02.2019r. /środa/

godz. 12.00

Budynek po Szkole Podstawowej w Gościminie Wielkim
7 Gucin

25.02.2019r. /poniedziałek/

godz. 14.00
 u sołtysa
8 Grabie

18.02.2019r. /poniedziałek/

godz. 10.00

 u sołtysa
9 Henrykowo

19.02.2019r. /wtorek/

godz. 12.00
 u sołtysa
10 Janopole

05.02.2019r. /wtorek/

godz. 14.00
 u sołtysa
11 Jurzyn-Modzele Bartłomieje    
12  Jurzynek

27.02.2019r. /środa/

godz. 11.00

Budynek po Szkole Podstawowej w Gościminie Wielkim
13  Kadłubówka

28.01.2019r. /poniedziałek/

godz. 14.00

 sala posiedeń

w Urzędzie Gminy

14  Karolinowo

27.02.2019./środa/

godz. 14

Remiza OSP Karolinowo
15  Kubice

12.02.2019r. /wtorek/

godz. 11.00
 u sołtysa
16  Latonice

20.02.2019r. /środa/

godz. 17.00
 Remiza OSP Latonice
17  Miszewo B

28.01.2019r. /poniedziałek/

godz. 17.00
 u sołtysa
18  Miszewo Wielkie

18.02.2019r. /poniedziałek/

godz. 14.00
 u sołtysa
19  Nowe Miasto

28.02.2019r. /czwartek/

godz. 17.00

Wiejski Ośrodek Kultury

w Nowym Mieście

20  Nowe Miasto- Folwark

21.02.2019r. /czwartek/

godz. 14.00

 sala posiedzeń

w Urzędzie Gminy

21  Nowosiółki

15.02.2019r. /piątek/

godz. 13.00
  u sołtysa
22  Przepitki

22.02.2019r. /piątek/

godz. 11.00
  u sołtysa
23  Rostki

05.02.2019r. /wtorek/

godz. 10.00
 u sołtysa
24  Salomonka

30.01.2019r. /środa/

godz. 14.00
 u sołtysa
25  Szczawin-Adamowo

22.02.2019r. /piątek/

godz. 17.00

u sołtysa
26  Tomaszewo    
27  Władysławowo

28.02.2019r. /czwatek/

godz. 14.00

 u sołtysa
28  Wólka Szczawińska

14.02.2019r. /czwartek/

godz. 11.00
 u sołtysa
29  Zakobiel

26.02.2019r. /wtorek/

godz. 14.30
  u sołtysa
30  Zasonie

12.02.2019r. /wtorek/

godz. 14.00
 u sołtysa
31  Zawady B 04.03.2019r. /poniedziałek/ godz. 11.00 u sołtysa
32  Zawady Stare

29.01.2019r. /wtorek/

godz. 11.00
 u sołtysa
33  Żołędowo

15.02.2019r. /piątek/

godz. 15.00

u sołtysa
 
 
 
 
 
 
 
 
 

© Copyright ugnowemiasto.pl

 
 
 
 

Projekt i wykonanie:  Software & Service