do nagłówka nowe miasto do nagłówka (2) nowe miasto do nagłówka (3) nowe miasto do nagłówka (5) nowe miasto do nagłówka (6) nowe miasto do nagłówka (8) nowe miasto do nagłówka (7) nowe miasto do nagłówka (9) nowe miasto do nagłówka (1)
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
L.P.SOŁECTWODATA I GODZINA ZEBRANIAMIEJSCE
1 Aleksandria-Popielżyn Dolny

30.01.2019r. /środa/

godz. 11.00
 u sołtysa
2 Anieli - Belin

08.02.2019r. /piątek/

godz. 16.00
 u sołtysa
3 Czarnoty

 25.02.2019r./poniedziałek/

godz. 10.00

 u sołtysa
4 Gawłowo

11.02.2019r. /poniedziałek/

godz. 14.00

Gospodarstwo

Agroturystyczne

,,KOZIOŁEK"

5 Gawłówek

11.02.2019r. /poniedziałek/

godz. 11.00
 u sołtysa
6 Gościmin Wielki

20.02.2019r. /środa/

godz. 12.00

Budynek po Szkole Podstawowej w Gościminie Wielkim
7 Gucin

25.02.2019r. /poniedziałek/

godz. 14.00
 u sołtysa
8 Grabie

18.02.2019r. /poniedziałek/

godz. 10.00

 u sołtysa
9 Henrykowo

19.02.2019r. /wtorek/

godz. 12.00
 u sołtysa
10 Janopole

05.02.2019r. /wtorek/

godz. 14.00
 u sołtysa
11 Jurzyn-Modzele Bartłomieje

23.03.2019r. /sobota/

godz. 11.00

u sołtysa
12  Jurzynek

06.03.2019r./środa/

godz. 11.00

u sołtysa
13  Kadłubówka

28.01.2019r. /poniedziałek/

godz. 14.00

 sala posiedeń

w Urzędzie Gminy

14  Karolinowo

27.02.2019./środa/

godz. 14

Remiza OSP Karolinowo
15  Kubice

12.02.2019r. /wtorek/

godz. 11.00
 u sołtysa
16  Latonice

20.02.2019r. /środa/

godz. 17.00
 Remiza OSP Latonice
17  Miszewo B

28.01.2019r. /poniedziałek/

godz. 17.00
 u sołtysa
18  Miszewo Wielkie

18.02.2019r. /poniedziałek/

godz. 14.00
 u sołtysa
19  Nowe Miasto

28.02.2019r. /czwartek/

godz. 17.00

Wiejski Ośrodek Kultury

w Nowym Mieście

20  Nowe Miasto- Folwark

21.02.2019r. /czwartek/

godz. 14.00

 sala posiedzeń

w Urzędzie Gminy

21  Nowosiółki

15.02.2019r. /piątek/

godz. 13.00
  u sołtysa
22  Przepitki

22.02.2019r. /piątek/

godz. 11.00
  u sołtysa
23  Rostki

05.02.2019r. /wtorek/

godz. 10.00
 u sołtysa
24  Salomonka

30.01.2019r. /środa/

godz. 14.00
 u sołtysa
25  Szczawin-Adamowo

22.02.2019r. /piątek/

godz. 17.00

u sołtysa
26  Tomaszewo

 12.03.2019r. /wtorek/

godz. 14.00

sala posiedzeń

w Urzędzie Gminy

 
27  Władysławowo

28.02.2019r. /czwatek/

godz. 14.00

 u sołtysa
28  Wólka Szczawińska

14.02.2019r. /czwartek/

godz. 11.00
 u sołtysa
29  Zakobiel

26.02.2019r. /wtorek/

godz. 14.30
  u sołtysa
30  Zasonie

12.02.2019r. /wtorek/

godz. 14.00
 u sołtysa
31  Zawady B 04.03.2019r. /poniedziałek/ godz. 11.00 u sołtysa
32  Zawady Stare

29.01.2019r. /wtorek/

godz. 11.00
 u sołtysa
33  Żołędowo

15.02.2019r. /piątek/

godz. 15.00

u sołtysa
 
 
 
 
 
 
 
 
 

© Copyright ugnowemiasto.pl

 
 
 
 

Projekt i wykonanie:  Software & Service