dożynki 2017 do nagłówka (1) dożynki 2017 do nagłówka (2) dożynki 2017 do nagłówka (3) dożynki 2017 do nagłówka (4) dożynki 2017 do nagłówka (5) dożynki 2017 do nagłówka (8) dożynki 2017 do nagłówka (6) dożynki 2017 do nagłówka (7) dożynki 2017 do nagłówka (9) dożynki 2017 do nagłówka (10) dożynki 2017 do nagłówka (11) dożynki 2017 do nagłówka (12) dożynki 2017 do nagłówka (13)
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Drukuj Międzygminne Zawody Strażackie 2017

W dniu 10 września 2017 roku o godz.15.00 na Stadionie Gminnym w Nowym Mieście odbyły się międzygminne zawody sportowo-pożarnicze.

 
 
 
 

Swoje umiejętności  zaprezentowali  jednostki z terenu gmin: Joniec (OSP Królewo i OSP Joniec) oraz Nowe Miasto (OSP Latonice, OSP Nowe Miasto, OSP Karolinowo).

Zawody wygrała jednostka OSP Latonice.

Swoje umiejętności pokazali też członkowie drużyn młodzieżowych.  

Gościnnie wystąpiły również dwie grupy z OSP Smardzewo.

WYNIKI:

1. OSP Latonice – 43,06  / Wojciech Dzieliński, Mateusz Kuzka, Damian Stańczak, Mariusz Wieciński, Rafał Klimkiewicz, Artur Krzeszewski, Krzysztof Rosiak, Rafał Krzeszewski, Antoni  Łukasiewicz/.

2. OSP  Nowe Miasto – 46,22 /Edward Zakrzewski, Kamil Pierzynowski, Łukasz Brzeszkiewicz, Marcin Pietrzak, Piotr Stańczak/.

3. OSP Królewo – 56,34 /Ryszard Matyjaszek, Janusz Smukowski, Adam Ronkiewicz, Mariusz Piliński, Marcin Piliński, Marcin Domański, Stanisław Kosewski, Paweł Sadowski/.

4. OSP Joniec – 60,28/Waldemar Antosik, Mariusz Chmielewski, Piotr Wardziński, Marcin Ignaczewski, Marcin Obojski, Bartosz Krzemiński, Mariusz Kowalski, Arkadiusz Pierzchała, Leszek Kosewski/.

5. OSP Karolinowo- 61,03 / Jacek Szkutnik, Paweł Jeleń, Andrzej Skorupski, Marcin Szkutnik, Dariusz Wiśniewski, Adam Szkutnik, Andrzej Ptaszkiewicz, Jacek Blicharski/.

 

DRUŻYNY  MŁODZIEŻOWE

1. OSP Nowe Miasto – 44,40 /Damian Oporski, Łukasz Śmigielski, Damian Sochocki, Michał Macias, Łukasz Chyczewski, Mateusz Konieczek, Mateusz Wróblewski,  Tomasz Brzeszkiewicz, Kacper  Kol/.

2. OSP Joniec – 49,72 /Jakub Antosik, Daniel Figurski, Mateusz Sochacki, Sebastian Dębski, Kacper Czerniakowski, Daniel Kowalczyk, Maciej Kowalski, Arkadiusz Pierzchała,  Emil Ignaczewski/.

3. OSP Królewo – 50,53 /Mikołaj Domański, Paweł Matyjaszek, Karol Piliński, Jakub Piliński, Piotr Czerniakowski, Łukasz Kosewski, Rafał Matyjaszek, Marcin Domański/.

4. OSP Smardzewo II – 53,34 /Anna Kowalska, Zofia Wrońska, Sebastian Skwarski, Beata Czarnecka, Maciej Święcki, Weronika Kowalska, Laura Janus, Łukasz Grabowski/.

5. OSP Smardzewo I – 73,53 /Anna Kowalska, Maciej Świecki, Julia Skwarska, Marta Wychucka, Sebastian Skwarski, Adrian Morawski, Julia Czyżewska, Łukasz Grabowski/.

 

Z grup młodzieżowych najlepiej wypadła MDP OSP Nowe Miasto

 

 

Opracowanie: Agnieszka Jeglikowska - Inspektor ds. obsługi rady gminy

Nowe Miasto, 14 września 2017

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

© Copyright ugnowemiasto.pl

 
 
 
 

Projekt i wykonanie:  Software & Service