zima (7) zima (6) zima (5) zima (4) zima (3) zima (2) zima (1)
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Drukuj OGŁOSZENIE

Uprzejmie informuję, że w dniu 01 lutego 2019 r. (piątek) o godz. 17:00 w sali Wiejskiego Ośrodka Kultury w Nowym Mieście ul. Zielony Rynek 30 odbędzie się spotkanie o charakterze informacyjnym, poświęcone problemom związanym z uzależnieniem od alkoholu oraz metodom terapii i działalności wspólnoty Anonimowych Alkoholików.

 
 
 
 

Alkoholizm to bardzo wrażliwy temat i problem dotykający znaczną część populacji mieszkańców nie tylko naszej gminy. Uzależnienie od alkoholu bliskiej osoby i związane z tym jej nieprawidłowe funkcjonowanie wywiera negatywny wpływ na otoczenie tej osoby, na pozostałych członków rodziny, prowadzi do dysfunkcji rodziny a często też do rozkładu życia rodzinnego.

Mierząc się z problemem, wychodzimy naprzeciw inicjatywie podjętej przez wspólnotę Anonimowych Alkoholików, inicjatywie budowania warunków do podjęcia działalności wspólnoty na terenie naszej gminy. Warto bowiem podejmować i wspierać każde działanie, mające na celu ograniczenie zjawiska alkoholizmu.

Rozumiejąc potrzebę jak najszerszego rozpropagowania idei działania wspólnoty Anonimowych Alkoholików – zapraszam i zachęcam do udziału w spotkaniu.

 

                                                               Wójta Gminy Nowe Miasto

                                                                Sławomir Dariusz Zalewski

 

 

Nowe Miasto, 23 stycznia 2019

 
 
 
 
 
 
 
 
 

© Copyright ugnowemiasto.pl

 
 
 
 

Projekt i wykonanie:  Software & Service