do nagłówka nowe miasto do nagłówka (2) nowe miasto do nagłówka (3) nowe miasto do nagłówka (5) nowe miasto do nagłówka (6) nowe miasto do nagłówka (8) nowe miasto do nagłówka (7) nowe miasto do nagłówka (9) nowe miasto do nagłówka (1)
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Drukuj OGŁOSZENIE

Uprzejmie informuję, że w dniu 01 lutego 2019 r. (piątek) o godz. 17:00 w sali Wiejskiego Ośrodka Kultury w Nowym Mieście ul. Zielony Rynek 30 odbędzie się spotkanie o charakterze informacyjnym, poświęcone problemom związanym z uzależnieniem od alkoholu oraz metodom terapii i działalności wspólnoty Anonimowych Alkoholików.

 
 
 
 

Alkoholizm to bardzo wrażliwy temat i problem dotykający znaczną część populacji mieszkańców nie tylko naszej gminy. Uzależnienie od alkoholu bliskiej osoby i związane z tym jej nieprawidłowe funkcjonowanie wywiera negatywny wpływ na otoczenie tej osoby, na pozostałych członków rodziny, prowadzi do dysfunkcji rodziny a często też do rozkładu życia rodzinnego.

Mierząc się z problemem, wychodzimy naprzeciw inicjatywie podjętej przez wspólnotę Anonimowych Alkoholików, inicjatywie budowania warunków do podjęcia działalności wspólnoty na terenie naszej gminy. Warto bowiem podejmować i wspierać każde działanie, mające na celu ograniczenie zjawiska alkoholizmu.

Rozumiejąc potrzebę jak najszerszego rozpropagowania idei działania wspólnoty Anonimowych Alkoholików – zapraszam i zachęcam do udziału w spotkaniu.

 

                                                               Wójta Gminy Nowe Miasto

                                                                Sławomir Dariusz Zalewski

 

 

Nowe Miasto, 23 stycznia 2019

 
 
 
 
 
 
 
 
 

© Copyright ugnowemiasto.pl

 
 
 
 

Projekt i wykonanie:  Software & Service