do nagłówka nowe miasto do nagłówka (2) nowe miasto do nagłówka (3) nowe miasto do nagłówka (5) nowe miasto do nagłówka (6) nowe miasto do nagłówka (8) nowe miasto do nagłówka (7) nowe miasto do nagłówka (9) nowe miasto do nagłówka (1)
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

W dniu 19 lutego został złożony wniosek na „Budowę obiektu sportowo-rekreacyjnego – Otwarta Strefa Aktywności” w ramach Programu rozwoju małej infrastruktury sportowo-rekreacyjnej o charakterze wielopokoleniowym – Otwarte Strefy Aktywności (OSA) edycja 2018 ogłoszonego przez Ministerstwo Sportu i Turystyki. Wniosek spełnił założenia programowe i uzyskał pozytywną ocenę.

Przedmiotem przedsięwzięcia jest budowa ogólnodostępnego obiektu sportowo-rekreacyjnego OSA w wariancie podstawowym, w skład którego wejdzie siłownia plenerowa oraz strefa relaksu.

W skład siłowni plenerowej wejdą następujące urządzenia:

1. Motyl integracyjny

2. Orbitrek wolnostojący

3. Odwodziciel + steper

4. Wahadło + Biegacz + Twister

5. Rower wolnostojący

6. Narciarz wolnostojący

7. Prasa nożna pojedyncza

8. Wioślarz wolnostojący

9. Jeździec wolnostojący

10. Koła Tai Chi + Ster

11. Masażer podwójny

W strefie relaksu znajdzie się stolik do gry w szachy i stół do gry w piłkarzyki. Zamontowany zostanie stojak na rowery, 4 ławki parkowe oraz kosze na śmieci. Dodatkowo wykonane zostaną nasadzenia, które będą oddzielały strefę relaksu od siłowni plenerowej.

 
 
 
 
 
 
 
 
 

© Copyright ugnowemiasto.pl

 
 
 
 

Projekt i wykonanie:  Software & Service