do nagłówka nowe miasto do nagłówka (2) nowe miasto do nagłówka (3) nowe miasto do nagłówka (5) nowe miasto do nagłówka (6) nowe miasto do nagłówka (8) nowe miasto do nagłówka (7) nowe miasto do nagłówka (9) nowe miasto do nagłówka (1)
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Na terenie Gminy Nowe Miasto w dniach od 7 do 12 czerwca 2018 roku odbył się plener malarski. Powstało wiele pięknych prac, a przybyłym malarzom podobały się tereny oraz tematy które malowali. Poziom wykonanych prac był wysoki.

Plener malarski odbył się pod Honorowym Patronatem Wójta Gminy Nowe Miasto Sławomira Zalewskiego, zaś patronat medialny objął tygodnik Extra Płońsk.

Czerwcowy plener nowomiejski poprowadziła po raz kolejny Katarzyna Rólka (komisarz pleneru) z Płońska.

W drugiej edycji pleneru malarskiego na terenie Gminy Nowe Miasto brali udział:  Milena Bandurska (Nowe Miasto), Małgorzata Głuszczak (Siedlce), Wojciech Witkowski (Sierpc), Zdzisław Wiśniewski (Mała Wieś),  Marek Jędrzejewski (Płońsk), Katarzyna Przybyłowska (Sierpc), Natalia Borkowska (Szczawin gm.Nowe Miasto) - uczennica nowomiejskiej szkoły. Ponadto w trakcie trwania pleneru 8 czerwca w Zespole Szkół w Nowym Mieście podczas Festynu Rodzinnego zostały przeprowadzone warsztaty malarskie przez malarzy dla uczniów placówki.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

© Copyright ugnowemiasto.pl

 
 
 
 

Projekt i wykonanie:  Software & Service