dożynki 2017 do nagłówka (1) dożynki 2017 do nagłówka (2) dożynki 2017 do nagłówka (3) dożynki 2017 do nagłówka (4) dożynki 2017 do nagłówka (5) dożynki 2017 do nagłówka (8) dożynki 2017 do nagłówka (6) dożynki 2017 do nagłówka (7) dożynki 2017 do nagłówka (9) dożynki 2017 do nagłówka (10) dożynki 2017 do nagłówka (11) dożynki 2017 do nagłówka (12) dożynki 2017 do nagłówka (13)
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Konkurs miał na celu przedstawienie profesjonalnej formacji, jaką jest Państwowa Straż Pożarna oraz zainteresowanie dzieci i młodzieży tematem szeroko pojętego bezpieczeństwa w codziennym życiu, jak również ukazanie strażaków – ratowników w ich codziennych działaniach. Ideą konkursu było promowanie wiedzy o bezpieczeństwie w wielu jego aspektach.

Komisja konkursowaw składzie:

1.  Mariola Bugalska – Kierownik Referatu Organizacyjnego i Oświaty – przewodniczący

2.  Justyna Palewska – starszy specjalista ds. oświaty – sekretarz

3.   Beata Wardzińska – Wicedyrektor Zespołu Szkół im. Integracji Europejskiej w Nowym Mieście – członek

4.   Anna Fałczyńska – nauczyciel Zespołu Szkół im. Integracji Europejskiej w Nowym Mieście – członek

5.   Urszula Ciskowska – nauczyciel Zespołu Szkół im. Integracji Europejskiej w Nowym Mieście – członek

przyznała nagrody w poszczególnych kategoriach następującym osobom:

I grupa – uczniowie klas 1-3 szkół podstawowych

I miejsce – Julia Murawska, Szkoła Podstawowa w Nowym Mieście

II miejsce – Aleksandra Sencerz, Szkoła Podstawowa w Nowym Mieście

III miejsce – Hubert Radwański, Szkoła Podstawowa w Nowym Mieście

Wyróżnienie – Zuzanna Latkowska, Szkoła Podstawowa w Nowym Mieście

Wyróżnienie – Nikola Bandurska, Szkoła Podstawowa w Nowym Mieście

II grupa – uczniowie klas 4-6 szkół podstawowych

I miejsce – Jakub Słupecki, Szkoła Podstawowa w Nowym Mieście

II miejsce – Martyna Olszewska, Szkoła Podstawowa w Gościminie Wielkim

III miejsce – Lidia Turadek, Szkoła Podstawowa w Gościminie Wielkim

Wyróżnienie – Oliwia Kołpaczewska, Szkoła Podstawowa w Gościminie Wielkim

Wyróżnienie – Sandra Nowacka, Szkoła Podstawowa w Nowym Mieście

III grupa – uczniowie gimnazjów

I miejsce – Bartosz Rakowski, Publiczne Gimnazjum w Nowym Mieście

II miejsce – Adrianna Roman, Publiczne Gimnazjum w Nowym Mieście

III miejsce – Natalia Nosarzewska, Publiczne Gimnazjum w Nowym Mieście

Wyróżnienie – Patrycja Roman, Publiczne Gimnazjum w Nowym Mieście

Wyróżnienie – Natalia Konieczek, Publiczne Gimnazjum w Nowym Mieście.

Eliminacje gminne za nami, wszystkie nagrodzone prace zostały przesłane do Wydziału Zarządzania Kryzysowego i Spraw Obywatelskich Starostwa Powiatowego w Płońsku, gdzie zostaną przeprowadzone eliminacje na szczeblu powiatowym.

Wszystkim serdecznie gratuluję talentu, dziękuję za poświęcony czas oraz za aktywną postawę mieszkańca naszej gminy. Jednocześnie życzę dalszych sukcesów.

                                                                                                  Wójt Gminy Nowe Miasto

                                                                                                 Sławomir Dariusz Zalewski

 
 
 
 

KATEGORIA I - uczniowie klas 1-3 szkół podstawowych

 
 
 
 
 
 
 
 

KAT. I - JULIA MURAWSKA - I MIEJSCE

 
 
 
 
 
 
 
 

KAT. I - ALEKSANDRA SENCERZ - II MIEJSCE

 
 
 
 
 
 
 
 

KAT. I - HUBERT RADWAŃSKI - III MIEJSCE

 
 
 
 
 
 
 
 

KAT. I - ZUZANNA LATKOWSKA - WYRÓŻNIENIE

 
 
 
 
 
 
 
 

KAT. I - NIKOLA BANDURSKA - WYRÓŻNIENIE

 
 
 
 

KATEGORIA II - uczniowie klas 4-6 szkół podstawowych

 
 
 
 
 
 
 
 

KAT. II - JAKUB SŁUPECKI - I MIEJSCE

 
 
 
 
 
 
 
 

KAT. II - MARTYNA OLSZEWSKA - II MIEJSCE

 
 
 
 
 
 
 
 

KAT. II - LIDIA TURADEK - III MIEJSCE

 
 
 
 
 
 
 
 

KAT. II - OLIWIA KOŁPACZEWSKA - WYRÓŻNIENIE 

 
 
 
 
 
 
 
 

KAT. II - SANDRA NOWACKA - WYRÓŻNIENIE

 
 
 
 

KATEGORIA III - uczniowie gminazjum

 
 
 
 
 
 
 
 

KAT. III - BARTOSZ RAKOWSKI - I MIEJSCE

 
 
 
 
 
 
 
 

KAT. III - ADRIANNA ROMAN - II MIEJSCE

 
 
 
 
 
 
 
 

KAT. III - NATALIA NOSARZEWSKA - III MIEJSCE

 
 
 
 
 
 
 
 

KAT. III - PATRYCJA ROMAN - WYRÓŻNIENIE

 
 
 
 
 
 
 
 

KAT. III - NATALIA KONIECZEK - WYRÓŻNIENIE

 
 
 
 

Dnia 26 maja 2017 roku Wójt Gminy Nowe Miasto Pan Sławomir Zalewski wręczył drobne upominki autorom 5 najlepszych prac w każdej kategorii.  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

© Copyright ugnowemiasto.pl

 
 
 
 

Projekt i wykonanie:  Software & Service