do nagłówka nowe miasto do nagłówka (2) nowe miasto do nagłówka (3) nowe miasto do nagłówka (5) nowe miasto do nagłówka (6) nowe miasto do nagłówka (8) nowe miasto do nagłówka (7) nowe miasto do nagłówka (9) nowe miasto do nagłówka (1)
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Szanowni Państwo,
 
w związku z Narodowym Programem Szczepień przeciw COVID-19 Wójt Gminy Nowe Miasto podjął działania umożliwiające mieszkańcom gminy sprawne zapisywanie się na szczepienie oraz mające na celu zapewnienie możliwości zorganizowania bezpłatnego transportu dla osób starszych, z orzeczeniem o niepełnosprawności, mających poważny problem z samodzielnym dotarciem do punktu szczepień.

 1. Wszystkich tych z Państwa, którzy chcą się zaszczepić, informujemy, iż zapisy na szczepienie prowadzone będą od 15 stycznia 2021 roku, w dniach od poniedziałku do piątku, w godzinach 8:00 – 16:00 w punkcie szczepień Palium Sp. z o.o. Przychodnia w Nowym Mieście, tel. 23 661 40 06.

 2. Ponadto na szczepienie w wybranym punkcie można zarejestrować się: 
  • Poprzez całodobową i bezpłatną infolinię – nr 989
  • Elektronicznie poprzez e-Rejestrację dostępną na pacjent.gov.pl (IKP)

 3. Harmonogramy rejestracji 
  Na konkretny termin szczepienia mogą zarejestrować się:
  - od 15 stycznia 2021 r. osoby, które skończyły 80 lat
  - od 22 stycznia 2021 r. osoby, które skończyły 70 lat
  Szczepienia dla tych osób rozpoczną się 25 stycznia 2021 r. 

 4. Na szczepienia przeciw COVID-19 NIE OBOWIĄZUJE REJONIZACJA, tzn., że możemy zapisać się na szczepienie do dowolnego punktu szczepień w kraju (nie musi być to „nasza przychodnia”).             

 5. Osoby starsze, z niepełnosprawnością, które kwalifikują się do zapewnienia bezpłatnego transportu, zapraszamy do kontaktu tel. 23 661 49 20, pod który można telefonować od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 – 16:00.
   
  Uwaga:
  Przed zgłoszeniem dyspozycji zorganizowania transportu konieczne jest wcześniejsze zarejestrowanie się na szczepienie w punkcie szczepień Palium Sp. z o.o. Przychodnia w Nowym Mieście, pod tel. 23 661 40 06.  
   
 6. Prośby o transport należy zgłaszać na dzień przed zaplanowanym szczepieniem, a w przypadku osób poruszających się na wózkach inwalidzkich – dwa dni wcześniej!         
        
   
 7. Każda osoba przy szczepieniu musi posiadać dowód tożsamości.

 8. Szczepienie nie jest obowiązkowe.
  Informacje dotyczące szczepień przeciwko COVID-19 znajdują się na stronie internetowej: https://www.gov.pl/web/szczepimysie
 
 
 
 
 
 
 
 

© Copyright ugnowemiasto.pl

 
 
 
 

Projekt i wykonanie:  Software & Service