do nagłówka nowe miasto do nagłówka (2) nowe miasto do nagłówka (3) nowe miasto do nagłówka (5) nowe miasto do nagłówka (6) nowe miasto do nagłówka (8) nowe miasto do nagłówka (7) nowe miasto do nagłówka (9) nowe miasto do nagłówka (1)
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Artur Pozorek, p.o. Dyrektora Mazowieckiego Centrum Polityki Społecznej, przekazał na aukcję 27. Finału WOŚP wyjątkową maskotkę – Marka Żarówkę – rzecznika Mazowieckiej Ekonomii Społecznej. Markowi na aukcji towarzyszy sympatyczny bardzo użyteczny gadżet, który z pewnością przyda się każdemu – drewniane ozdobne pudełko na chusteczki, a ponieważ jest zima Marek zabrał ze sobą również elegancką koszulkę.

Marek Żarówka uczy i edukuje co to jest ekonomia społeczna, jak działają podmioty ekonomii społecznej, jak wyróżnia się takie podmioty. Jest bohaterem wielu filmów edukacyjnych, które w ciekawy i zabawny sposób opowiadają jak najłatwiej i skutecznie rozwijać swoją firmę. Podpowiada jak i gdzie szukać wsparcia dla swoich inwestycji. Uczy jak tworzyć miejsca pracy.

Dla ciekawych podpowiadamy, że filmy, w których występuje Marek Żarówka znajdziecie tu: http://es.mcps-efs.pl/media

Przedmioty licytowane są na aukcji Allegro Charytatywni. Licytacja zakończy się 31 stycznia 2019 r. o godzinie 22:00. Zwycięzca aukcji odbierze swoją wygraną z osobistą imienną dedykacją Artura Pozorka p.o. Dyrektora Mazowieckiego Centrum Polityki Społecznej.

 

27. Finał WOŚP gra w tym roku, aby pozyskać środki "dla dzieci małych i bez focha na zakup sprzętu dla specjalistycznych szpitali dziecięcych". Mazowieckie Centrum Polityki Społecznej również wspiera ten szczytny cel, aby najmłodsi i najbardziej bezradni mogli korzystać z największego daru – daru życia.

 

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do licytowania
i hojnego wsparcia naszej aukcji!

 

Link do aukcji: https://aukcje.wosp.org.pl/artur-pozorek-maskotka-marek-zarowka-i8805184?fbclid=IwAR0eJE9BXMxN8H_da0-lPXOhHXP7q2m0k5Uh6RNwqNmTayQe-bMWc5mpuXA

 

Nina Mirgos-Kilanowska

Wydział ds. Komunikacji Społecznej
Mazowieckiego Centrum Polityki Społecznej

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

© Copyright ugnowemiasto.pl

 
 
 
 

Projekt i wykonanie:  Software & Service