zima (7) zima (6) zima (5) zima (4) zima (3) zima (2) zima (1)
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Artur Pozorek, p.o. Dyrektora Mazowieckiego Centrum Polityki Społecznej, przekazał na aukcję 27. Finału WOŚP wyjątkową maskotkę – Marka Żarówkę – rzecznika Mazowieckiej Ekonomii Społecznej. Markowi na aukcji towarzyszy sympatyczny bardzo użyteczny gadżet, który z pewnością przyda się każdemu – drewniane ozdobne pudełko na chusteczki, a ponieważ jest zima Marek zabrał ze sobą również elegancką koszulkę.

Marek Żarówka uczy i edukuje co to jest ekonomia społeczna, jak działają podmioty ekonomii społecznej, jak wyróżnia się takie podmioty. Jest bohaterem wielu filmów edukacyjnych, które w ciekawy i zabawny sposób opowiadają jak najłatwiej i skutecznie rozwijać swoją firmę. Podpowiada jak i gdzie szukać wsparcia dla swoich inwestycji. Uczy jak tworzyć miejsca pracy.

Dla ciekawych podpowiadamy, że filmy, w których występuje Marek Żarówka znajdziecie tu: http://es.mcps-efs.pl/media

Przedmioty licytowane są na aukcji Allegro Charytatywni. Licytacja zakończy się 31 stycznia 2019 r. o godzinie 22:00. Zwycięzca aukcji odbierze swoją wygraną z osobistą imienną dedykacją Artura Pozorka p.o. Dyrektora Mazowieckiego Centrum Polityki Społecznej.

 

27. Finał WOŚP gra w tym roku, aby pozyskać środki "dla dzieci małych i bez focha na zakup sprzętu dla specjalistycznych szpitali dziecięcych". Mazowieckie Centrum Polityki Społecznej również wspiera ten szczytny cel, aby najmłodsi i najbardziej bezradni mogli korzystać z największego daru – daru życia.

 

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do licytowania
i hojnego wsparcia naszej aukcji!

 

Link do aukcji: https://aukcje.wosp.org.pl/artur-pozorek-maskotka-marek-zarowka-i8805184?fbclid=IwAR0eJE9BXMxN8H_da0-lPXOhHXP7q2m0k5Uh6RNwqNmTayQe-bMWc5mpuXA

 

Nina Mirgos-Kilanowska

Wydział ds. Komunikacji Społecznej
Mazowieckiego Centrum Polityki Społecznej

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

© Copyright ugnowemiasto.pl

 
 
 
 

Projekt i wykonanie:  Software & Service