do nagłówka nowe miasto do nagłówka (2) nowe miasto do nagłówka (3) nowe miasto do nagłówka (5) nowe miasto do nagłówka (6) nowe miasto do nagłówka (8) nowe miasto do nagłówka (7) nowe miasto do nagłówka (9) nowe miasto do nagłówka (1)
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Szanowni Państwo,

19 października 2018 roku o godz. 11.00 w Wiejskim Ośrodku Kultury w Nowym Mieście odbyło się przekazanie nowego sprzętu ratowniczego Ochotniczym Strażom Pożarnym z terenu Gminy Nowe Miasto. Sprzęt został nabyty w ramach realizacji zadań z Funduszu Sprawiedliwości – Funduszu Pomocy Pokrzywdzonym oraz Pomocy Postpenitencjarnej, którego dysponentem jest Minister Sprawiedliwości.

Cieszę się, że udało się połączyć siły i pozyskać sprzęt, który z pewnością przyczyni się do podwyższenia gotowości operacyjnej, poprawy warunków pracy strażaków i skuteczności w działaniu.

Wszystkim Druhom składam serdeczne podziękowania za lata bezinteresownej i niezmiernie potrzebnej służby. Życzę, by Państwa działalność społeczna była dla Was źródłem satysfakcji i powszechnego szacunku. Niech wspiera Was Św. Florian, a podejmowanym działaniom towarzyszy strażackie szczęście i wszelka pomyślność.

 

Wójt Gminy Nowe Miasto

Sławomir Dariusz Zalewski

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

© Copyright ugnowemiasto.pl

 
 
 
 

Projekt i wykonanie:  Software & Service