do nagłówka nowe miasto do nagłówka (2) nowe miasto do nagłówka (3) nowe miasto do nagłówka (5) nowe miasto do nagłówka (6) nowe miasto do nagłówka (8) nowe miasto do nagłówka (7) nowe miasto do nagłówka (9) nowe miasto do nagłówka (1)
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

W dniu 27 marca 2022 roku nad Zalewem Nowomiejskim odbył się bieg „Solidarni z Ukrainą”, którego organizatorem było Miasto i Gmina Nowe Miasto oraz Stowarzyszenie Płońscy Patrioci.

Głównym celem wydarzenia była zbiórka pieniędzy na rzecz obywateli z Ukrainy. W biegu wzięło udział około 115 osób, sympatyków aktywnego spędzania wolnego czasu zarówno w formie biegowej jak i w marszu nordic walking. Po ukończonej 5 km trasie każdy z uczestników wydarzenia otrzymał pamiątkowy medal oraz został poczęstowany gorącym żurkiem i smacznym ciastem. Można było się również zaspokoić pragnienie wodą, kawą i herbatą. Z wpisowego oraz wpłat od sponsorów w tej niezwykłej imprezie udało się zebrać kwotę 4 675,00 zł.

Burmistrz Miasta i Gminy Nowe Miasto składa serdeczne podziękowania za bezinteresowną pomoc i zaangażowanie Stowarzyszeniu Płońscy Patrioci, w szczególności Michałowi Bimbała i Piotrowi Liszewskiemu – za koordynację, wsparcie i sprawne poprowadzenie imprezy, jednostkom OSP Latonice i OSP Karolinowo za zabezpieczenie trasy oraz zadbanie o bezpieczeństwo uczestników wydarzenia, Państwu Annie i Łukaszowi Galik za wpłatę darowizny, wszystkim pracownikom Urzędu Miasta i Gminy Nowe Miasto oraz Miejsko-Gminnego Zakładu Komunalnego w Nowym Mieście za organizację, Starostwu Powiatowemu w Płońsku za ufundowanie nagród dla najszybszych uczestników, Kołu Gospodyń Wiejskich w Gościminie Wielkim za upieczenie ciast oraz wszystkim Państwu, którzy wzięli udział w biegu i otworzyli swoje serca na pomoc potrzebującym.

To dzięki Państwu to wydarzenie mogło się odbyć. Jesteśmy bardzo wdzięczni za to, że jesteście i zawsze można na Was liczyć.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

© Copyright ugnowemiasto.pl

 
 
 
 

Projekt i wykonanie:  Software & Service