do nagłówka nowe miasto do nagłówka (2) nowe miasto do nagłówka (3) nowe miasto do nagłówka (5) nowe miasto do nagłówka (6) nowe miasto do nagłówka (8) nowe miasto do nagłówka (7) nowe miasto do nagłówka (9) nowe miasto do nagłówka (1)
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Koło Gospodyń Wiejskich w Nowym Mieście powstało 18 czerwca 1971 roku. Założycielem była Pani Halina Chińska. Początkowo liczyło 18 członkiń. Od 1971 roku przewodniczącą KGW była Pani Anna Kraszewska, następnie Pani Anna Idzikowska, od 2006 do 2018 roku Pani Marianna Grzywińska.

Obecnie Koło Gospodyń Wiejskich w Nowym Mieście liczy 22 członkiń w wieku od 45 do 87 lat. W pierwszy czwartek każdego miesiąca w wyremontowanym budynku gminnym przy ul. Zakroczymskiej w Nowym Mieście odbywają się spotkania organizacyjne.

Panie chętnie organizują okolicznościowe uroczystości z okazji Świąt Bożego Narodzenia, Świąt Wielkanocnych, Dnia Kobiet czy obchodów rocznic założenia Koła. Chętnie biorą również udział w ważnych wydarzeniach lokalnych.

Dziś można powiedzieć, że członkinie naszego KGW z wielkim zaangażowaniem przez szereg lat torowały drogę ku rozwojowi mając na celu dobro całej społeczności lokalnej.

 

Stowarzyszenie Koła Gospodyń Wiejskich w Nowym Mieście od 27 grudnia 2018 roku działa z nowym Zarządem:

                 Alicja Chyczewska - przewodnicząca Stowarzyszenia

                 Jadwiga Tralewicz - z-ca przewodniczącej

                 Danuta Mieszkowska - skarbnik

                 Anna Chojnacka - sekretarz

z całym zespołem KGW - serdecznie zapraszają do współpracy wszystkie kreatywne Panie, które chcą działać na rzecz naszej społeczności, nauczyć się wielu ciekawych rzeczy, uczestniczyć w  naszych działaniach kulturalnych, wycieczkach, prelekcjach, rozwijać swoje umiejętności i przekazać je innym.

A przy tym dobrze się bawić.....

 

Zapraszam

Przewodnicząca Stowarzyszenia

Alicja Chyczewska

tel. 502 241 473

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

© Copyright ugnowemiasto.pl

 
 
 
 

Projekt i wykonanie:  Software & Service