do nagłówka nowe miasto do nagłówka (2) nowe miasto do nagłówka (3) nowe miasto do nagłówka (5) nowe miasto do nagłówka (6) nowe miasto do nagłówka (8) nowe miasto do nagłówka (7) nowe miasto do nagłówka (9) nowe miasto do nagłówka (1)
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
o przyjęciu przez Zarząd projektu zaktualizowanego Planu zagospodarowania przestrzennego województwa mazowieckiego oraz Planu zagospodarowania przestrzennego miejskiego obszaru funkcjonalnego ośrodka funkcjonalnego Warszawy wraz z prognozą oddziaływania na środowisko
W związku z długotrwałym okresem braku opadów atmosferycznych informujemy, że można składać wnioski o oszacowanie szkód powstałych w wyniku suszy w uprawach rolniczych.
Od 19 kwietnia 2018 r. weszły w życie przepisy dotyczące kar za zabijanie zwierząt i znęcanie się nad nimi.
5 marca 2019 roku, godz. 17.00
Uprzejmie informuję, że w dniu 01 lutego 2019 r. (piątek) o godz. 17:00 w sali Wiejskiego Ośrodka Kultury w Nowym Mieście ul. Zielony Rynek 30 odbędzie się spotkanie o charakterze informacyjnym, poświęcone problemom związanym z uzależnieniem od alkoholu oraz metodom terapii i działalności wspólnoty Anonimowych Alkoholików.
Od 31 stycznia do 1 marca 2019 r. oddziały regionalne Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa będą przyjmowały wnioski na tzw. małe przetwórstwo. W tegorocznym naborze wprowadzono szereg zmian, m. in. rozszerzono grono osób, które mogą ubiegać się o takie wsparcie finansowe.
LGD-Przyjazne Mazowsze zaprasza wszystkich zainteresowanych do włączenia się w działania na rzecz wspierania tworzenia krótkich łańcuchów dostaw na obszarze powiatu płońskiego oraz Mazowsza, czyli sprzedaży produktów od rolnika bez pośrednika.
do właścicieli i zarządców budynków w związku z rozpoczęciem sezonu grzewczego 2018/2019
Dotyczy realizacji planu działania priorytetowego na terenie Gminy Nowe Miasto
o spotkaniu mającym na celu upowszechnianie wiedzy w zakresie zawierania umów oraz obowiązków spoczywających na rolnikach zgłaszających do ubezpieczenia pomocników rolnika przy zbiorach.
Zwracamy się do Państwa z uprzejmą prośbą o wypełnienie internetowej, anonimowej ankiety.
Już po raz IX Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego organizuje Ogólnopolski Konkurs Plastyczny dla uczniów wiejskich szkół podstawowych.
Od stycznia 2019 r. weszły w życie przepisy, które ułatwią przechowywanie akt pracowniczych dotyczących pracowników i zleceniobiorców oraz obniżą koszty związane z ich przechowywaniem.
Przedsiębiorco! Do Twojej dyspozycji udostępniliśmy już nową wersję programu Płatnik (wersja 10.02.002). Z tej wersji programu wszyscy użytkownicy powinni zacząć korzystać 26 stycznia 2019 r.
OD 1 LIPCA NA MAZOWSZU OBOWIĄZUJE BEZWZGLĘDNY ZAKAZ SPALANIA W KOTŁACH, PIECACH I KOMINKACH
W dniu 24 października 2017 roku Sejmik Województwa Mazowieckiego przyjął tzw. "uchwałę antysmogową".
UWAGA!!! Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Płońsku informuje, że w centralnej części województwa mazowieckiego wykryto dziki zarażone wirusem Afrykańskiego Pomoru Świń.
W dniu 19.04.2019r. Urząd Gminy czynny do godz. 14:00. W sprawach bardzo ważnych i pilnych do załatwienia w Urzędzie Stanu Cywilnego prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem telefonu 792 063 647.
o konkursie na stanowisko Dyrektora Zespołu Szkół im. Integracji Europejskiej w Nowym Mieście
o konkursie na stanowisko dyrektora Zespołu Szkół im. Integracji Europejskiej w Nowym Mieście
w sprawie rozwiązania komisji wyborczych w wyborach organów jednostek samorządu terytorialnego zarządzonych na dzień 21 października 2018 roku
o wynikach konsultacji społecznych w sprawie przeprowadzenia konsultacji projektów uchwał zmieniających statuty sołectw w Gminie Nowe Miasto
Rolnicy, którzy ponieśli straty w związku z wystąpieniem przymrozków wiosennych na terenie Gminy Nowe Miasto, mogą składać wnioski o oszacowanie szkód w nieprzekraczalnym terminie do dnia 24 maja 2019 r do godz. 16.00.
Od dnia 11.06.2019 roku IMGW-PIB prognozuje możliwość wystąpienia niebezpiecznego zjawiska meteorologicznego (UPAŁY – stopień zagrożenia 2)
Do 12 czerwca b.r. można składać wnioski o dofinansowanie działań o nazwie "Inwestycje zwiększające odporność ekosystemów leśnych i ich wartości dla środowiska". Wnioski przyjmuje ARiMR Oddział w Płońsku, ul. Sienkiewicza 11.
W związku z wystąpieniem na terenie Gminy Nowe Miasto suszy w okresie od 1.05.2019 - 30.06.2019 r. Wójt Gminy Nowe Miasto informuje o możliwości składania wniosków o szacowanie strat w uprawach.
Płońsk-Strachowo-Bolęcin-Joniec-Nowe Miasto-Bolęcin-Strachowo-Płońsk
Zarządzenie Nr 47/2019 Wójta Gminy Nowe Miasto z dnia 07 sierpnia 2019 roku
24 listopada 2019, godz. 15:00
 
 
 
 
 
 

© Copyright ugnowemiasto.pl

 
 
 
 

Projekt i wykonanie:  Software & Service