do nagłówka nowe miasto do nagłówka (2) nowe miasto do nagłówka (3) nowe miasto do nagłówka (5) nowe miasto do nagłówka (6) nowe miasto do nagłówka (8) nowe miasto do nagłówka (7) nowe miasto do nagłówka (9) nowe miasto do nagłówka (1)
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Instalacje fotowoltaiczne z dotacją 5000 zł z programu ,,Mój prąd"
Z okazji Dnia Kobiet Wójt Gminy Nowe Miasto zaprasza na koncert w wykonaniu Dariusza Kordka
W dniu 15 listopada 2019 roku w Urzędzie Gminy w Nowym Mieście odbyła się uroczystość z okazji 50 i 65 rocznicy pożycia małżeńskiego trzech par małżeńskich z terenu gminy Nowe Miasto.
Wójt Gminy Nowe Miasto ogłasza nabór wniosków o udzielenie dotacji celowej na realizację zadań publicznych z zakresu rozwoju sportu na terenie Gminy Nowe Miasto na rok 2020
Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego Placówka Terenowa w Ciechanowie uprzejmie informuje, że rolnicy lub renciści pobierający świadczenie z naszej instytucji, a spełniający poniższe warunki mogą skorzystać z rehabilitacji leczniczej.
Komunikat Prezesa Międzywojewódzkiego Cechu Kominiarzy do właścicieli, zarządców i użytkowników budynków w związku z kampanią społeczną
Informacja z dnia 12 marca 2020
Od 1 stycznia 2020 r. PIT, CIT I VAT zapłacisz na mikrorachunek podatkowy
Zmiana czasu pracy w salach obsługi podatnika
Informacja z dnia 14 maja 2020
"Strategiczne Studium Lokalizacyjne Inwestycji Centralnego Portu Komunikacyjnego"
Informujemy, że Ministerstwo Cyfryzacji z Centralnym Ośrodkiem Informatyki wdrożyło nową e-usługę dla obywateli.
Gmina w roku 2019 pozyskała już 2 542 749,00 zł na dofinansowanie 10 zadań
Wychowane dzieci - 10 porad psychologa
(zmiany w ustawie o Karcie Dużej Rodziny)
SPRAWY URZĘDOWE MIESZKAŃCÓW GMINY
Informacja w sprawie składania wniosków o określenie warunków przyłączenia gazu ziemnego
W związku z realizacją zadania pt.: „Sporządzenie Uproszczonych Planów Urządzania Lasu i Inwentaryzacji Stanu Lasu dla lasów niestanowiących własności Skarbu Państwa dla gmin: Joniec, Nowe Miasto i Raciąż wraz z prognozą oddziaływania na środowisko.” pragnę poinformować, że dyżur ze strony Wykonawcy firmy LAS-R odbędzie się w dniu 20.08.2020 r. w Urzędzie Gminy w Nowym Mieście w godzinach 8:00-16:00. Referat Gospodarki Komunalnej Przestrzennej i Ochrony Środowiska Nowe Miasto, 17 sierpnia 2020
Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Ciechanowie prosi wiernych, którzy w dniach 30-31.05.2020 r. brali udział we Mszach Świętych i odpuście w Parafii Świętego Leonarda w Łopacinie i mieli bliski kontakt z księdzem Redemptorystą o niezwłoczny kontakt z Powiatową Stacją Sanitarno-Epidemiologiczną w Ciechanowie
Informacje dla pracowników sezonowych dotyczące kwarantanny w języku ukraińskim i rosyjskim.
Wakacje, wakacje niech jak najdłużej trwają... Wakacje, wakacje marzenia się spełniają... Wakacje, wakacje to kawałek nieba... Wakacje, wakacje i nic więcej nie trzeba...
W związku z wprowadzeniem na obszarze Rzeczypospolitej Polskiej stanu epidemii związanym z zakażeniami wirusem SARS-CoV-2 (rozporządzenie Ministra Zdrowia z 20 marca 2020 r. w sprawie ogłoszenia na obszarze Rzeczypospolitej Polskiej stanu epidemii – Dz. U. z 2020 r. poz. 491 ze zm.), oraz pogarszającą się sytuacją epidemiczną na terenie Gminy Nowe Miasto i koniecznością przeciwdziałania rozprzestrzenianiu się wirusa, Starostwo Powiatowe w Płońsku informuje, o konieczności podjęcia działań, mających na celu zapewnienie bezpieczeństwa wykonawcom i osobom korzystającym z nieodpłatnych porad obywatelskich. W związku z powyższym osobiste świadczenie nieodpłatnych porad obywatelskich w Punkcie Nieodpłatnego Poradnictwa Obywatelskiego zlokalizowanym w siedzibie Urzędu Gminy w Nowym Mieście przy ul. Aptecznej 8, zostaje zawieszone od dnia 19 października 2020 r. do dnia 23 października 2020 r. W tym okresie poradnictwo obywatelskie udzielane będzie za pośrednictwem środków porozumiewania się na odległość (telefonicznie lub za pomocą poczty elektronicznej) po wcześniejszej rejestracji wizyty pod nr telefonu (23) 663 24 28. Szczegółowe informacje można uzyskać pod nr telefonu (23) 663 24 28.
01.09.2020 r. - 30.11.2020 r.
Chcesz zapytać o spis rolny? Zadzwoń! Od 17 sierpnia pod numerem 22 279 99 99 będzie działać specjalna infolinia Powszechnego Spisu Rolnego 2020. W sierpniu uruchomiony zostanie nowy kanał infolinii statystycznej (nr 1) poświęcony informacjom o Powszechnym Spisie Rolnym 2020. Zachęcamy do skorzystania z tej możliwości komunikacji wszystkich mieszkańców zainteresowanych informacjami o terminach, metodach spisowych i zakresie pytań formularza spisowego. We wrześniu infolinia umożliwi również przeprowadzenie spisu przez telefon. Użytkownicy gospodarstw rolnych, którzy z ważnych powodów nie skorzystają z obowiązkowego samospisu internetowego, będą mogli spisać się podczas rozmowy z rachmistrzem telefonicznym. Więcej informacji o spisie na stronie https://spisrolny.gov.pl
INFORMACJA W SPRAWIE DOWOZU UCZNIÓW DO SZKÓŁ W ROKU SZKOLNYM 2020/2021
Poszukujesz źródeł wsparcia swojego rozwoju naukowego, artystycznego, sportowego? Myślisz o wyjeździe na studia za granicą? A może szukasz ciekawych ofert konkursów? Zajrzyj na portal MojeStypendium.pl - to całkowicie darmowa baza ofert stypendiów krajowych i zagranicznych, konkursów i staży. Na portalu publikowane są także artykuły o tematyce stypendialnej i edukacyjnej.
Sprawdź, czy przypadkiem nie uchylasz się od obowiązku udziału w Powszechnym Spisie Rolnym 2020, bo nie wiesz, że jesteś rolnikiem.
o naborze wniosków o objęcie w 2021 roku dopłatą ze środków Funduszu rozwoju przewozów autobusowych o charakterze użyteczności publicznej
Atrakcyjne nagrody czekają na rolników z województwa mazowieckiego, którzy szybko spiszą swoje gospodarstwo rolne korzystając z samospisu internetowego. W pierwszej turze akcji „Najszybsi w PSR każdego dnia” do zwycięzców trafią wygodne i praktyczne koce piknikowe.
Dostępna pod numerem 22 279 99 99 infolinia spisowa służy pomocą w każdej sprawie dotyczącej Powszechnego Spisu Rolnego. Warto skorzystać z tego wsparcia możliwie jak najszybciej. 30 listopada mija termin na wywiązanie się z obowiązku spisowego i w ostatnich dniach infolinia będzie z pewnością zasypywana pytaniami i zgłoszeniami od rolników, czekających na wypełnienie formularza spisowego do ostatniej chwili.
Do końca Powszechnego Spisu Rolnego zostało już niewiele czasu, a wciąż część rolników nie wywiązała się z obowiązku spisowego. Dla polskiego rolnictwa znaczenie ma KAŻDY wypełniony formularz spisowy, dlatego warto o tym przypominać w gronie swoich sąsiadów i znajomych.
Główny Urząd Statystyczny zaprasza rolników do wsparcia swoich lokalnych społeczności w konkursie na gminę o najwyższym odsetku spisanych gospodarstw rolnych w kanale SAMOSPISU INTERNETOWEGO.
Koniec Powszechnego Spisu Rolnego 2020 to okazja do podziękowania wszystkim tym, którzy w jakikolwiek sposób wspierali to przedsięwzięcie i przypominali rolnikom o obowiązku spisowym. Najważniejszego badania polskiego rolnictwa nie udałoby się skutecznie przeprowadzić bez zaangażowania lokalnych społeczności i instytucji.
 
 
 
 
 
 

© Copyright ugnowemiasto.pl

 
 
 
 

Projekt i wykonanie:  Software & Service