do nagłówka nowe miasto do nagłówka (2) nowe miasto do nagłówka (3) nowe miasto do nagłówka (5) nowe miasto do nagłówka (6) nowe miasto do nagłówka (8) nowe miasto do nagłówka (7) nowe miasto do nagłówka (9) nowe miasto do nagłówka (1)
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

W dniu 30 listopada 2021 roku w Wiejskim Ośrodku Kultury w Nowym Mieście odbyła się uroczystość z okazji 50 rocznicy pożycia małżeńskiego par małżeńskich zamieszkałych na terenie gminy Nowe Miasto.

Z okazji „Złotych Godów” Wójt Gminy Nowe Miasto Sławomir Zalewski wręczył medale przyznane przez Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Pana Andrzeja Dudę, jubilatom obchodzącym 50–lecie pożycia małżeńskiego.

Jubileusz 50–lecia świętowali:

  • Halina i Zygmunt Bąbelewscy,
  • Janina i Eugeniusz Gburzyńscy,
  • Henryka i Feliks Legler,
  • Zofia i Kazimierz Liberadzcy,
  • Teresa i Wiesław Misztal,
  • Krystyna i Stanisław Nowak,
  • Aniela i Zenon Smakulscy,
  • Halina i Tadeusz Wojciechowscy.                 

Wójt Gminy Nowe Miasto Sławomir Zalewski wręczył Jubilatom kwiaty, składając serdeczne życzenia zdrowia, spokoju, rodzinnego ciepła, miłości bliskich oraz wszelkiej pomyślności na dalsze lata wspólnego życia. Podziękował Jubilatom za wspólne lata przeżyte razem, za trud wniesiony w wychowanie dzieci, za pracę na rzecz swojej rodziny, najbliższego środowiska i całej gminy. Życzył Jubilatom  jeszcze długich i pogodnych lat życia oraz doczekania kolejnych wspaniałych i pięknych jubileuszy. Do życzeń dołączyła się Sekretarz Gminy Pani Mariola Bugalska, Kierownik Urzędu Stanu Cywilnego Pani Gabriela Gizińska i Zastępca Kierownika Urzędu Stanu Cywilnego Pani Jolanta Bandurska.

Ponadto  w uroczystości udział wziął udział Dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury Pan Janusz Prokopczyk.

Jubilatom oraz przybyłym gościom krótki program artystyczny zaprezentował zespół „Warto Żyć”.

Spotkanie odbyło się w miłej atmosferze. Nie zabrakło gratulacji, tortu, szampana, pamiątkowych zdjęć oraz nastrojowej muzyki.

 

Urząd Stanu Cywilnego w Nowym Mierście

Listopad 2021

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

© Copyright ugnowemiasto.pl

 
 
 
 

Projekt i wykonanie:  Software & Service