do nagłówka nowe miasto do nagłówka (2) nowe miasto do nagłówka (3) nowe miasto do nagłówka (5) nowe miasto do nagłówka (6) nowe miasto do nagłówka (8) nowe miasto do nagłówka (7) nowe miasto do nagłówka (9) nowe miasto do nagłówka (1)
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

W dniu 20 października 2022 roku w Wiejskim Ośrodku Kultury w Nowym Mieście odbyła się uroczystość wręczenia Medali za Długoletnie Pożycie Małżeńskie parom, które przeżyły ze sobą 50 lat w jednym związku małżeńskim.

Jubileusz 50–lecia świętowali:

Państwo Alicja i Eugeniusz Szarek

Państwo Alina i Tadeusz Supińscy

Burmistrz Miasta i Gminy Nowe Miasto Sławomir Zalewski udekorował Jubilatów Medalami za Długoletnie Pożycie Małżeńskie, wręczył kwiaty, składając serdeczne życzenia zdrowia, spokoju, rodzinnego ciepła, miłości bliskich oraz wszelkiej pomyślności na dalsze lata wspólnego życia. Podziękował Jubilatom za wspólne lata przeżyte razem, za trud wniesiony w wychowanie dzieci, za pracę na rzecz swojej rodziny, najbliższego środowiska i całej  gminy. 

Do życzeń dołączyła się  Sekretarz Miasta i Gminy Nowe Miasto Pani Mariola Bugalska, Kierownik Urzędu Stanu Cywilnego Pani Gabriela Gizińska i Zastępca Kierownika Urzędu Stanu Cywilnego Pani Jolanta Bandurska.

Uroczystość poprowadził  Dyrektor Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury Pan Janusz Prokopczyk.

Jubilatom oraz przybyłym gościom czas umilił swoim występem zespół „Warto Żyć”.

 
 
 
 
 
 
 
 

 

Opracowanie:

Urząd Stanu Cywilnego w Nowy Mieście

pździernik 2022

 
 
 
 
 
 

© Copyright ugnowemiasto.pl

 
 
 
 

Projekt i wykonanie:  Software & Service