do nagłówka nowe miasto do nagłówka (2) nowe miasto do nagłówka (3) nowe miasto do nagłówka (5) nowe miasto do nagłówka (6) nowe miasto do nagłówka (8) nowe miasto do nagłówka (7) nowe miasto do nagłówka (9) nowe miasto do nagłówka (1)
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Drukuj Lokalne ćwiczenia obrony cywilnej i zarządzania kryzysowego p.k. ”PARYŻ – KUCHARY 2017”

W dniach 21 i 29 września br. na terenie Gminy Nowe Miasto i całego powiatu płońskiego odbędą się Lokalne Ćwiczenia Obrony Cywilnej i Zarządzania Kryzysowego p.k. „Paryż – Kuchary 2017”.

 
 
 
 

W ramach ćwiczeń w pierwszym dniu szkolenia zostanie przeprowadzony trening Systemu Wykrywania i Alarmowania oraz Systemu Wczesnego Ostrzegania, a w drugim dniu ćwiczenia – 29 września – odbędzie się ćwiczenie zgrywające sił ratowniczych na temat „Organizacja współdziałania służb, inspekcji i straży oraz jednostek organizacyjnych powiatu podczas prowadzenia akcji ratowniczej po zaistniałej katastrofie komunikacyjnej oraz jej następstwach: uwolnieniu substancji ropopochodnych i pożarem lasu”.

Epizod praktyczny odbędzie się w rejonie m. Zawady B, wobec czego w dniu 29 września w godz. 10.00 – 14.00 dojazd z m. Zawady B do drogi powiatowej nr 1247W Ojrzeń – Nowe Miasto może być utrudniony.

 

Nowe Miasto, dnia 20 września 2017 roku

Opr. Juliusz Wardzyński

Gł. specjalista ds. Obronnych, OC i Zarządzania Kryzysowego

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

© Copyright ugnowemiasto.pl

 
 
 
 

Projekt i wykonanie:  Software & Service