do nagłówka nowe miasto do nagłówka (2) nowe miasto do nagłówka (3) nowe miasto do nagłówka (5) nowe miasto do nagłówka (6) nowe miasto do nagłówka (8) nowe miasto do nagłówka (7) nowe miasto do nagłówka (9) nowe miasto do nagłówka (1)
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Drukuj Miasto i Gmina Nowe Miasto z dofinansowaniem na realizację zadania pn. „Budowa boiska do piłki nożnej w miejscowości Latonice"

w ramach „Mazowieckiego Instrumentu Wsparcia Infrastruktury Sportowej” – „Mazowsze dla sportu 2023”.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Miło nam Państwa poinformować, że decyzją Sejmik Województwa Mazowieckiego otrzymaliśmy 165 280,00 zł dofinansowania na realizację zadania pn „Budowa boiska do piłki nożnej w miejscowości Latonice” w ramach „Mazowieckiego Instrumentu Wsparcia Infrastruktury Sportowej” – „Mazowsze dla sportu 2023”.
Realizacja inwestycji przyczyni się do poprawy jakości życia mieszkańców gminy w zakresie upowszechniania kultury fizycznej, sportu i rekreacji.
Za okazane wsparcie dziękujemy Marszałkowi Województwa Mazowieckiego Adam Struzik, Wiesław Raboszuk - Wicemarszałek Województwa Mazowieckiego, Radnemu Województwa Mazowieckiego Paweł Obermeyer oraz Sejmik Województwa Mazowieckiego.
 

Zadanie pn. „Budowa boiska do piłki nożnej w miejscowości Latonice” współfinansowano ze środków Samorządu Województwa Mazowieckiego

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

© Copyright ugnowemiasto.pl

 
 
 
 

Projekt i wykonanie:  Software & Service