do nagłówka nowe miasto do nagłówka (2) nowe miasto do nagłówka (3) nowe miasto do nagłówka (5) nowe miasto do nagłówka (6) nowe miasto do nagłówka (8) nowe miasto do nagłówka (7) nowe miasto do nagłówka (9) nowe miasto do nagłówka (1)
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Od 2011 roku w Gminie Nowe Miasto funkcjonuje Centrum Alarmowe SMS (dalej: GCA SMS). Jest to system, który w łatwy sposób umożliwia komunikację z naszymi mieszkańcami oraz usprawnia i przyspiesza rozsyłanie informacji wewnątrz organizacji ważnych dla funkcjonowania Gminy – np. do sołtysów, radnych lub grupy zarządzania kryzysowego (zarządzający akcją, komendant policji, straży gminnej, straży pożarnej, weterynarz itp.).

W łatwy, prosty, a przede wszystkim szybki sposób jesteśmy w stanie wysłać wiadomość do określonej grupy docelowej. Po wybraniu właściwej grupy z menu na stronie www jednym kliknięciem można wysłać wiadomość do wszystkich odbiorców.

Chcesz być powiadamiany o poważnych zagrożeniach meteorologicznych lub hydrologicznych? Skontaktuj się w tym celu z Referatem Organizacyjnym i Oświaty w naszym Urzędzie, a dopiszemy Twój numer telefonu komórkowego do naszej bazy danych.

Informacje o zagrożeniach pochodzą z Instytutu Meteorologii i Gospodarki Wodnej (dalej: IMGW). Poprzez Wojewódzkie Centrum Zarządzania Kryzysowego (WCZK), a dalej Powiatowe Centrum Zarządzania Kryzysowego (PCZK) trafiają do naszego Gminnego Centrum Zarządzania Kryzysowego (GCZK). Następnie, jeżeli tylko trafi do nas informacja o zagrożeniu z IMGW, przesyłamy ją naszym abonentom w formie krótkiej wiadomości tekstowej (SMS), wykorzystując przy tym GCA SMS.

 

Opracował: Juliusz Wardzyński 
 
 
 
 
 

© Copyright ugnowemiasto.pl

 
 
 
 

Projekt i wykonanie:  Software & Service