do nagłówka nowe miasto do nagłówka (2) nowe miasto do nagłówka (3) nowe miasto do nagłówka (5) nowe miasto do nagłówka (6) nowe miasto do nagłówka (8) nowe miasto do nagłówka (7) nowe miasto do nagłówka (9) nowe miasto do nagłówka (1)
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Spółka IT Parnters Telco sp. z o.o. dzięki wygranej w naborze w programie KPO w ramach inwestycji C1.1.1. „Zapewnienie dostępu do bardzo szybkiego Internetu na obszarach białych plam”, zyskała możliwość realizacji sieci szerokopasmowej na obszarze białych plam znajdujących się na terenie Miasta i Gminy Nowe Miasto. Budowa sieci światłowodowej w ramach programu KPO będzie bezpłatna. Na dalszym etapie podłączenie do Internetu będzie realizowane już bezpośrednio z wykonawcą sieci światłowodowej, który przedstawi cennik i prędkości Internetu. Szczegółowe informacje przekażemy na dalszym etapie realizacji programu.

Pod poniższym linkiem jest wykaz punktów adresowych, do których zostanie w ramach projektu doprowadzony światłowód:

 
 
 
 

Jeśli Państwa adres nie jest oznaczony znacznikiem istnieje możliwość jego dopisania do realizacji sieci światłowodowej w naszej gminie. W tym celu należy wypełnić poniższy formularz:

 
 
 
 

Na zgłoszenia czekamy do 26 lutego 2024 roku.

Adresy osób dopisujących się będą uzupełniane sukcesywnie na mapie po zaakceptowaniu adresu przez wykonawcę. Prosimy o sprawdzanie dostępności wyłącznie na zamieszczonej mapie.

 

 
 
 
 
 
 

© Copyright ugnowemiasto.pl

 
 
 
 

Projekt i wykonanie:  Software & Service