do nagłówka nowe miasto do nagłówka (2) nowe miasto do nagłówka (3) nowe miasto do nagłówka (5) nowe miasto do nagłówka (6) nowe miasto do nagłówka (8) nowe miasto do nagłówka (7) nowe miasto do nagłówka (9) nowe miasto do nagłówka (1)
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Drukuj Pokazy ratownictwa nad Zalewem Nowomiejskim

W niedzielę 16 lipca br. w godz. 14.30 – 17.00 w Nowym Mieście nad Zalewem Nowomiejskim zaplanowane są działania w ramach kampanii pn. „Kręci mnie bezpieczeństwo … nad wodą”.

 
 
 
 

W ramach pokazów ratownictwa wodnego oraz technicznego, będziecie mogli Państwo zobaczyć w rejonie nowego mola „na żywo”, jak udziela się pierwszej pomocy przedmedycznej, ratuje tonącego czy udziela pomocy ofiarom zdarzeń drogowych (z użyciem złomowanego pojazdu). Każdy z Was pod okiem fachowców będzie mógł przypomnieć sobie, w jaki sposób udzielać pierwszej pomocy i jak się zachować na miejscu zdarzenia.

Zapraszamy i zachęcamy całe rodziny do wzięcia udziału w tym niecodziennym wydarzeniu.

Organizatorami spotkania jest KPP w Płońsku, PSP w Płońsku, OSP w Nowym Mieście, OSPRW w Płońsku oraz Urząd Gminy w Nowym Mieście.

Ps. W związku z planowanymi pokazami bardzo prosimy o zachowanie ostrożności. Pokaz ratownictwa wodnego odbędzie się tuż za miejscem przeznaczonym do kąpieli, udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej pod namiotami na odgrodzonych taśmami terenach zielonych w rejonie mola, zaś ratownictwa technicznego na wyznaczonej taśmami ostrzegawczymi części parkingu i drodze dojazdowej do mola.

Opracowanie: J. Wardzyński

Nowe Miasto, dnia 12 lipca 2017 roku

 
 
 
 
 
 

© Copyright ugnowemiasto.pl

 
 
 
 

Projekt i wykonanie:  Software & Service