do nagłówka nowe miasto do nagłówka (2) nowe miasto do nagłówka (3) nowe miasto do nagłówka (5) nowe miasto do nagłówka (6) nowe miasto do nagłówka (8) nowe miasto do nagłówka (7) nowe miasto do nagłówka (9) nowe miasto do nagłówka (1)
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Szanowni Państwo,

to, co obecnie zaczyna bardzo  niepokoić wielu rodziców, to wciąż pojawiające się nowe formy uzależnień. Są to min. tak zwane uzależnienia behawioralne, które obok środków odurzających stanowią poważne zagrożenie dla zdrowego rozwoju młodego człowieka. Do tej grupy uzależnień zaliczamy aktywności związane z urządzeniami umożliwiającymi poruszanie się po coraz bardziej ”wirtualnym” świecie np. komputery, tablety, telefony komórkowe, nieograniczone zasoby Internetu – zaawansowane technicznie urządzenia do wymiany danych. Rodzice często pozostają bezradni wobec tych współczesnych zagrożeń. Brak możliwości samodzielnego rozwiązania problemu w obrębie rodziny, może być wskazaniem do konsultacji z psychologiem posiadającym wiedzę i doświadczenie w zakresie uzależnień behawioralnych.

W związku z powyższym od dnia 26.02.2024 r. w budynku Wiejskiego Ośrodka Kultury w Nowym Mieście ul. Zielony Rynek 30 utworzyliśmy dla Państwa Punkt Konsultacyjny, w którym pomocy w powyższym zakresie udziela wykwalifikowany Psycholog Uzależnień.

DROGI RODZICU ZADZWOŃ, UMÓW WIZYTĘ – tel. (23) 661 49 30

Punkt czynny w poniedziałki od godz. 15.30 do godz. 18.30

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

© Copyright ugnowemiasto.pl

 
 
 
 

Projekt i wykonanie:  Software & Service