do nagłówka nowe miasto do nagłówka (2) nowe miasto do nagłówka (3) nowe miasto do nagłówka (5) nowe miasto do nagłówka (6) nowe miasto do nagłówka (8) nowe miasto do nagłówka (7) nowe miasto do nagłówka (9) nowe miasto do nagłówka (1)
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Drukuj Spotkanie Opłatkowe

16 grudnia 2022

 
 
 
 

W dniu 16 grudnia 2022 roku odbyła się uroczysta Wigilia Koła Gospodyń Wiejskich w Nowym Mieście - po raz pierwszy, w całkowicie odmienionej, po generalnym remoncie siedzibie przy ulicy Zakroczymskiej 19.

Na naszą uroczystość przybyli znamienici goście: Burmistrz Miasta i Gminy Nowe Miasto - Pan Sławomir Zalewski, Pani Jolanta Bandurska, która odczytała życzenia dla KGW w imieniu chorej pani sekretarz Marioli Bugalskiej, Pani Edyta Jakubowska - Dyrektor ZS w Nowym Mieście, Pani Agnieszka Kościelska - Dyrektor Przedszkola im. Misia Uszatka w Nowym Mieście, Pani Urszula Jakubiak - prezes KGW w Gościminie Wielkim, Pani Elżbieta Kołpaczewska - przewodnicząca Koła Emerytów, Rencistów i Inwalidów w Nowym Mieście, Pani Katarzyna Rólka - dziennikarka Extra Płońsk. Panu Przemkowi Ołdakowskiemu i jego ekipie - dziękujemy za ogromną pomoc - i życzymy dużo zdrowia.

Wszyscy goście obdarowali Nas pięknymi prezentami świątecznymi - za które serdecznie dziękujemy.

Panie z koła przygotowały tradycyjnie 12 wigilijnych dań, a Pan Kamil Chojnacki zadbał o świąteczną oprawę muzyczną.

Wszystkim naszym gościom dziękujemy, że spędzili z Nami ten wyjątkowy wieczór...

Serdeczne podziękowania składam wszystkim członkom naszego Koła, a w szczególności nowej grupie naszych członkiń, które tak aktywnie i kreatywnie włączyły się w prace naszego koła.

 

Z pozdrowieniami

Alicja Chyczewska

 

PS. Te piękne radosne chwile, przyćmiło smutne wydarzenie - 15 grudnia pożegnaliśmy naszą koleżankę i wieloletnią członkinię KGW w Nowym Mieście Stasię Strzałkowską.

Stasiu, dziękujemy Ci za mądre rady, stanowczość, wypowiedzi i za to, że tyle lat budowałaś i dbałaś  o dobre imię KGW.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

© Copyright ugnowemiasto.pl

 
 
 
 

Projekt i wykonanie:  Software & Service