do nagłówka nowe miasto do nagłówka (2) nowe miasto do nagłówka (3) nowe miasto do nagłówka (5) nowe miasto do nagłówka (6) nowe miasto do nagłówka (8) nowe miasto do nagłówka (7) nowe miasto do nagłówka (9) nowe miasto do nagłówka (1)
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Szanowni Państwo,

w związku z procedowaną ustawą w Parlamencie Rzeczypospolitej Polskiej o zakupie preferencyjnym paliwa stałego przez gospodarstwa domowe, Miasto i Gmina Nowe Miasto prowadzi wstępne rozeznanie dotyczące zapotrzebowania na węgiel wśród mieszkańców na najbliższy sezon grzewczy. Pozwoli to określić skalę potrzeb gospodarstw domowych i odpowiednio zaplanować działania w zakresie zakupu i dystrybucji węgla na terenie naszej gminy.

W związku z powyższym, jeżeli są Państwo zainteresowani zakupem węgla, prosimy o wypełnienie zgłoszenia na zakup preferencyjnego paliwa, które będą do pobrania u sołtysów, a dla mieszkańców miejscowości Nowe Miasto w Urzędzie Miasta i Gminy.

Zgłoszenia można składać w sekretariacie Urzędu w godzinach 8:00 – 16:00 oraz u sołtysów, do dnia 4 listopada 2022 roku.

Należy podkreślić, że cały proces zakupu węgla jest w trakcie procedowania ustawy i może ulec zmianie, o czym będziemy Państwa informować na bieżąco.  

 

Burmistrz Miasta i Gminy

   Nowe Miasto

         /-/ Sławomir Dariusz Zalewski

 
 
 
 
 
 

© Copyright ugnowemiasto.pl

 
 
 
 

Projekt i wykonanie:  Software & Service