do nagłówka nowe miasto do nagłówka (2) nowe miasto do nagłówka (3) nowe miasto do nagłówka (5) nowe miasto do nagłówka (6) nowe miasto do nagłówka (8) nowe miasto do nagłówka (7) nowe miasto do nagłówka (9) nowe miasto do nagłówka (1)
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Redakcja tygodnika Extra Płońsk  dnia 10 grudnia 2013 roku ogłosiła plebiscyt pod nazwą "Extra Lider Ziemi Płońskiej", dający Czytelnikom możliwość wystawienia oceny swoim samorządowcom i politykom. Zwycięzcą został Sławomir Zalewski – Wójt Gminy Nowe Miasto i to on będzie nosił zaszczytny tytuł "Extra Lidera Ziemi Płońskiej". Wójt Gminy Nowe Miasto otrzymał spośród wszystkich oddanych na niego głosów 99,3% głosów na TAK i 0,7% głosów na NIE.

W piątek 14 lutego 2014 roku Redaktor Naczelny tygodnika Extra Płońsk Pan Piotr Pszczółkowski uroczyście wręczył Wójtowi Gminy Nowe Miasto statuetkę Lidera.

 
 
 
 

Serdecznie gratulujemy wygranej oraz życzymy wytrwałości i niesłabnącego zapału w tej niezmiernie ważnej i odpowiedzialnej pracy na rzecz wspólnoty samorządowej. Życzymy dalszych sukcesów, satysfakcji z podejmowanych działań oraz wszelkiej pomyślności w życiu osobistym i zawodowym.

 

Przewodniczący Rady Gminy Nowe Miasto – Marek Caliński

Pracownicy Urzędu Gminy Nowe Miasto

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

© Copyright ugnowemiasto.pl

 
 
 
 

Projekt i wykonanie:  Software & Service