do nagłówka nowe miasto do nagłówka (2) nowe miasto do nagłówka (3) nowe miasto do nagłówka (5) nowe miasto do nagłówka (6) nowe miasto do nagłówka (8) nowe miasto do nagłówka (7) nowe miasto do nagłówka (9) nowe miasto do nagłówka (1)
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Szanowni Państwo,

miło nam poinformować, że zakończono remont budynku siedziby Koła Gospodyń Wiejskich w Nowym Mieście przy ul. Zakroczymskiej 19.

Zakres prac obejmował min. wymianę pokrycia dachowego, elektryki, wykonanie: ocieplenia budynku, instalacji wodno-kanalizacyjnej, ogrzewania gazowego, sufitów, tynków, w części posadzek, położenie terakoty oraz malowanie ścian. Wydzielono łazienkę oraz aneks kuchenny, który zaspokoi najważniejsze potrzeby naszych gospodyń.

Dzięki operatywności członkiń został zakupiony sprzęt: zmywarka i kuchnia gazowa a całość dopełniły nowe meble kuchenne. Wyposażenie to pozwoli w pełni wykorzystać potencjał pomieszczenia.

Koło Gospodyń Wiejskich w Nowym Mieście działa na rzecz lokalnej społeczności. Modernizacja siedziby z pewnością znacząco ułatwi pracę oraz organizację zaplanowanych działań, umożliwi przeprowadzania różnego rodzaju spotkań, pokazów, warsztatów kulinarnych i rękodzielniczych. Panie będą mogły prezentować swoje niewątpliwe talenty kulinarne i organizacyjne.

Bardzo dziękujemy za miłe słowa podziękowania nadesłane od Pani Alicji Chyczewskiej Przewodniczącej Stowarzyszenia:

,,Kochani z radością informuję, że w listopadzie dobiegł końca remont generalny naszej siedziby przy ul. Zakroczymskiej 19. Budynek został ocieplony, otynkowany, położono nowy dach. Mamy nareszcie ogrzewanie gazowe (poprzednio ogrzewaliśmy się kozą), łazienkę, ciepłą wodę, odgrzybione i pomalowane ściany, piękne podłogi....jest po prostu ślicznie.... Teraz meblujemy, szykujemy nowy wystrój i przygotowujemy siedzibę na Wigilię....

Składam szczególne podziękowania Panu Burmistrzowi Sławomirowi Zalewskiemu za zrealizowanie tak ważnej dla nas inwestycji oraz wsparcie finansowe i rzeczowe.

Dziękuję Pani Sekretarz Marioli Bugalskiej za kreatywność, pomysłowość i nadzór nad całym projektem oraz pracownikom urzędu Pani Jolancie Bandurskiej i Pani Justynie Palewskiej za doraźną pomoc i udzielane rady .

Serdecznie dziękuje pracownikom Miejsko-Gminnego Zakładu Komunalnego w Nowym Mieście i Panu Kierownikowi Przemkowi Ołdakowskiemu, za ogrom pracy włożony w wszelkie prace remontowe i wykończeniowe.

Dziękuję wszystkim, którzy dołożyli swoją cegiełkę i  przyczynili się do tego sukcesu oraz wspierali realizację inwestycji na jej poszczególnych etapach”.

Z wyrazami uznani i podziękowania – Alicja Chyczewska

 

Opracowanie:

Referat organizacyjny i oświaty

Grudzien 2022

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

© Copyright ugnowemiasto.pl

 
 
 
 

Projekt i wykonanie:  Software & Service