do nagłówka nowe miasto do nagłówka (2) nowe miasto do nagłówka (3) nowe miasto do nagłówka (5) nowe miasto do nagłówka (6) nowe miasto do nagłówka (8) nowe miasto do nagłówka (7) nowe miasto do nagłówka (9) nowe miasto do nagłówka (1)
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Burmistrz Miasta i Gminy Nowe Miasto informuje, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 21 stycznia 2022 r. zmieniającego rozporządzenie w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów, w związku z wystąpieniem stanu epidemii (Dz.U. z 2022 r., poz. 149) w terminie od 25 stycznia 2022 r. do 28 lutego 2022 r. w Urzędzie Miasta i Gminy Nowe Miasto wprowadza się następujące zmiany:

  1. Zasadą obsługi interesantów będzie obsługa zdalna - pracownicy Urzędu będą dostępni telefonicznie lub mailowo. Jeżeli sprawa nie będzie mogła być rozstrzygnięta w ww. formie, pracownik zdecyduje o spotkaniu osobistym.

  2. Wnioski o zwrot podatku akcyzowego zawartego w cenie oleju napędowego wykorzystywanego do produkcji rolnej będą przyjmowane stacjonarnie, w sposób tradycyjny w terminie od 01 lutego 2022 r. do 28 lutego 2022 r.. W celu uniknięcia kolejek zwracamy się do Państwa z ogromną prośbą o nie odkładanie na ostatnią chwilę składania wniosków.

  3. Przy wejściu do Urzędu zostanie ustawiona skrzynka na korespondencję, w której będzie można zostawiać podania i wnioski. Tak jak do tej pory przyjmowana będzie także korespondencja pocztowa.

  4. Zachęcamy interesantów do korzystania z platformy ePUAP (adres skrytki: /7q5gy51wkw/SkrytkaESP).

  5. W Urzędzie Stanu Cywilnego załatwiane będą jedynie sprawy najpilniejsze, w szczególności wydawanie aktów zgonu. Pracownik Urzędu Stanu Cywilnego w Nowym Mieście będzie przyjmował interesantów wyłącznie po wcześniejszym telefonicznym lub mailowym umówieniu się.

Urząd Miasta i Gminy Nowe Miasto
czynny od poniedziałku do piątku
w godz. 8:00 – 16:00

ul. Apteczna 8
09-120 Nowe Miasto

tel.: 23 661 49 20

fax. 23 661 49 23

email: info@ugnowemiasto.pl

Strona internetowa: www.ugnowemiasto.pl

 

W związku z powyższym bardzo prosimy o ograniczenie poruszania się
interesantów po budynku Urzędu.

 

 


Burmistrz Miasta i Gminy Nowe Miasto

/-/Sławomir Dariusz Zalewski

 

Nowe Miasto, 25 stycznia 2022

 
 
 
 
 
 

© Copyright ugnowemiasto.pl

 
 
 
 

Projekt i wykonanie:  Software & Service